Dan državnosti bo Pihalni orkester Kovinoplastika Lož obeležil z večernim koncertom, ki bo ob 19. uri v Letnem gledališču Ars Viva v Podcerkvi. Orkester bo tudi tokrat zaigral pod vodstvom Danila Bavca, njegova gostja pa bo tudi naša sodelavka Vesna Kovač. Slavnostni koncert so zato poimenovali Poletje z Vesno, ki se koncerta neizmerno veseli.
Z njim bo zakrožila šolanje na pevski smeri, ki jo obiskuje na Glasbeni šoli Frana Gerbiča, posebno doživetje bo nastop s hčerko, v veselje pa ji je, da bo nastopila v domačem kraju. Zapela bo z veliko spoštljivosti do praznujoče Slovenije in enega najstarejših pihalnih orkestrov na Slovenskem. Poslušaj.
Foto: osebni arhiv
Avtor:Maruša Mele Pavlin